ekolay okey oyunu üyeliksiz

ekolay okey oyunu üyeliksiz

Ekolay okey oyunu sitemizde sizlerle Üyeliksiz okey oynanın iddali adresi Ekolayokey sitemiz sizlere okey oynada hizmetin en kalitelisini sunmanun haklı gururunu yaşamaktadır.
okey sitelerinin giderek yoğun bir şekilde acıldığı bu dönemde kaliteli okey oyunu oynama hizmeti vermek bir o kadar zorlaşmaktadır.
ziyaretcilerin hedeflediği ortamı kurmak korumak ve bunu düzenli bie sekilde sürdürmek önemlidir.
üyeliksiz okey denildiğinde aklımıza neler gelir nedir üyeliksiz okey..?
üyeliksiz okey oyunu oyun salonlarında veritabanina nick yani kullanıcı rumuzu kaydetmeden rastgele nicklerle okey oyunu oynamaktır.
Bu nickler kimi sistemlerde Gues yani misafir olarak gecer kimi sistemlerde ise türkce olarak Misafir1234 gibi gecer. ekolay okey sitemizdede bu rumuz Misafir1234 diye gecer.
Misafir nicklere okey salonlarında kısaca Miso diye isimlendirilir ve genelde cok sitede misafir nickleri kabul görmez veya direk girisi yasaklıdır. Bu yasaklarin haklı sebepleri olduğu gibi keyfi sebepleride vardır. Mewsale kötü niyeli kişiler Misafir nickleri ile salonlarda masalarda yada özelelrde küfür edip rahatsızlık verirler.
Ekolay okey sitemizde üyeliksiz okey oynama imkani mevcut olup misafir rumuzlu nickler yasaklida değildir sadece sistem gereği misaifler masa acamaz özel acamaz .
Üyeliksiz okey oynamak için genel salonumuza girebilirsiniz giris yapmak icinde yukardaki resme tiklayin yada Genel salon girisi linkini tıklayıp girin.
Genel Salona girmek icin tıklayın


About the Author


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ekolay Okey Genel salon

wkolayokey

Tavla Oyna

wkolayokey

Google Reklamları